Żółwie na Mont Blanc 06/05/2019

Mobilne zbiorniki do zadań specjalnych dały radę w surowym górskim terenie, gdzie na planie filmu o pasji  Macieja  Berbeki i jego zmaganiach na Broad Peak, musiały dostarczać paliwo m.in. do skuterów śnieżnych ekipy filmowej. Ani bardzo niska temperatura, ani praca na wysokości ponad 3 500 m n.p.m. nie przeszkodziła naszym Żółwiom w bezawaryjnej pracy. Jesteśmy dumni, że mogliśmy wesprzeć Zespół East Studio w nowopowstającym filmie o naszych alpinistach naszymi profesjonalnymi produktami. Teraz trzymamy kciuki za sukces kinowy filmu.

Na dowód tego wydarzenia na naszą skrzynkę pocztową wpłynęło oficjalne podziękowanie od zaprzyjaźnionych filmowców:

Podziekowanie od East Studio dla Fortis Technology Broad Peak - zbiorniki Turtle„Dziękujemy za pomoc przy produkcji filmu „Broad Peak”!

Realizacja filmu fabularnego to wielka przygoda i olbrzymie wyzwanie, z którym nie poradzilibyśmy sobie bez grona zaufanych i odpowiedzialnych przyjaciół. Dziękujemy za bycie częścią tego zespołu i wniesienie kawałka siebie do naszej opowieści o Macieju Berbece.

Tworzenie filmu to wymagający proces, który zawsze skłania do wielu poświęceń. Wiemy, że „Broad Peak” to projekt wyjątkowo angażujący i chwilami niezwykle trudny do zrealizowania. Dziękujemy za użyczenie nam mobilnych zbiorników na paliwo, które zabraliśmy ze sobą na plan zdjęciowy w górach wysokich. Wasze produkty sprawdziły się nawet w tych ekstremalnych warunkach – gdy temperatura dochodziła do minus 30 stopni Celsjusza i na wysokości 3 500 m n.p.m.

Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia w kinach w styczniu 2021 roku, Zespół East Studio.

Maciej Rzączyński

CEO/Producent” 

Zbiornik mobilny - Żółw FortisTechnology na 3500 m n p m w minus 25 C

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI! Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania
  NIE ZNALAZŁEŚ TEGO CZEGO SZUKAŁEŚ?

  Poznaj nasze dodatkowe usługi

  FORTIS ROTOMOULDING

  Poznaj naszą ofertę biznesową na produkcję kontraktową metodą formowania rotacyjnego.

  Przejdź do strony
  Skontaktuj się z nami