Grupa Fortis Technology

Grupa Fortis Technology powstała w 2003 roku. Od tego czasu stale rozwija swoją ofertę, korzystając z najnowocześniejszych technologii i uważnie wsłuchując się w potrzeby swoich Klientów. Firma specjalizuje się w produkcji zbiorników z tworzywa sztucznego, które służą do przechowywania płynów eksploatacyjnych: paliw, oleju i wodnego roztworu mocznika (AdBlue).

Jakość, wiedza i profesjonalny serwis przyniosły Grupie Fortis sukces nie tylko w Polsce, ale również na arenie międzynarodowej. Z jej zbiorników korzystają przedsiębiorcy i rolnicy na całym świecie, m.in. w: USA, Chinach, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Danii, Francji, Hiszpanii i Finlandii. Będąc w 100% polską firmą, Fortis – dzięki niezawodności i najwyższej jakości swoich produktów – codziennie przekonuje użytkowników, że inwestycja w „dobre, bo polskie” to najlepsze, co mogli zrobić dla swojego biznesu.

Doświadczeniem zdobywanym przez lata obecności na rynku, Fortis chętnie dzieli się ze swoimi Klientami, dbając o ich wygodę, efektywność ekonomiczną i satysfakcję z zakupionego produktu. To właśnie dzięki tym wartościom dobór zbiornika i osprzętu jest zawsze precyzyjny oraz idealnie trafia w indywidualne potrzeby użytkownika.
Wysoką jakość wyrobów Grupy Fortis potwierdzają liczne certyfikaty oraz wyróżnienia przyznane produktom spółki. Firma dysponuje własnym laboratorium, które powstało w celu zweryfikowania procesu formowania rotacyjnego, jak i właściwości finalnego produktu. W swoim laboratorium specjaliści Fortis nieustannie szukają nowych rozwiązań i jeszcze lepszych materiałów, które pomogą Klientom w ich codziennym funkcjonowaniu.

W naszej pracy stawiamy na:

1
Elastyczność

Kochamy wyzwania, dlatego indywidulanie traktujemy każdego Klienta i chętnie podejmujemy się wykonania zbiorników na specjalne zamówienie.

2
Profesjonalizm

Dbamy o każdy szczegół na wszystkich etapach współpracy z naszymi Klientami – jako jedyni w branży mamy autoryzowany serwis.

3
Doświadczenie

Doskonała znajomość branży i kilkunastoletnie doświadczenie na rynku pozwalają nam dobrać optymalne rozwiązanie do indywidualnych potrzeb Klienta.

4
Innowacyjność

W naszym laboratorium stale pracujemy nad nowymi rozwiązaniami i jeszcze lepszymi materiałami, wdrażając do produkcji najnowocześniejsze technologie.

5
Jakość

To słowo klucz na każdym etapie naszej pracy - od fachowego doradztwa i analizy sytuacji Klienta, przez produkcję i sprzedaż zbiorników i oprzyrządowania, po usługi serwisowe.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

10

Tyle lat gwarancji udzielamy na konstrukcję zbiorników.

<1%

Jesteśmy dumni, że mamy mniej niż 1% reklamacji. To efekt wnikliwej kontroli jakości naszych produktów i dbałości o detale na każdym etapie procesu produkcji. Za punkt honoru stawiamy sobie zadowolenie klienta, gdyż otrzymuje on od nas produkt segmentu premium.

>20 lat

Grupa Fortis Technology rozwiązuje problemy rolników i przedsiębiorców od 14 lat, pomagając im w przechowywaniu, dystrybucji i transporcie paliw i płynów eksploatacyjnych.

Zobacz co mówią o nas nasi klienci

Jako firma technologiczna dostarczająca zintegrowane rozwiązania dla sektora rynku paliwowego z czystym sercem mogę polecić firmę Fortis jako partnera biznesowego. Profesjonalna obsługa, otwartość na zmiany oraz jakość wykonywanych produktów jest niewątpliwie domeną Fortis Technology.
Marcin Drobiszewski - Petroleo DMS Sp. z o.o.
Cieszę się, że znajomy polecił mi firmę Fortis. Jest to miejsce pełne rzetelnych i uprzejmych ludzi, którzy zawsze służą radą. Z czystym sumieniem sam mogę polecić tę firmę.
Wacław Górny - właściciel INTER-VAX

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI! Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania

  NIE ZNALAZŁEŚ TEGO CZEGO SZUKAŁEŚ?

  Poznaj nasze dodatkowe usługi

  FORTIS ROTOMOULDING

  Poznaj naszą ofertę biznesową na produkcję kontraktową metodą formowania rotacyjnego.

  Przejdź do strony
  Skontaktuj się z nami