Akcesoria AdBlue Bogaty wybór oprzyrządowania do zbiorników do przechowywania wodnego roztworu mocznika

Bezpieczne przechowywanie i dystrybucja wysokiej czystości wodnego roztworu mocznika ma kluczowe znaczenie, dlatego w zbiornikach na płyn AdBlue stosujemy podzespoły najwyższej klasy. Cechuje je niezawodność, bezapelacyjna jakość i posiadanie stosownych certyfikatów. Nowoczesne przepływomierze, pistolety automatyczne, układy dystrybucyjne czy elektroniczne czujniki poziomu cieczy gwarantują pełną kontrolę nad przechowywanym płynem oraz umożliwiają kontrolę jakości dostarczanego roztworu.

K24 AdBlue – Przepływomierz elektroniczny do AdBlue, wody, płynów niezamarzających i żywności. Przystosowany do montażu przy pistolecie wydawczym, możliwość obrócenia wyświetlacza w celu wygodnego użytkowania. Obudowa z tworzywa sztucznego zapewnia odpowiednią wytrzymałość,  nie reaguje z cieczami agresywnymi (AdBlue). Może mieć kontakt z żywnością. Prędkość przepływu do 120 l/min. Dzięki dokładności 1 % i 4-cyfrowemu wyświetlaczowi jest idealny do kontroli wydawanego płynu. Ma 6-cyfrowy licznik Total i możliwość pomiaru kontroli prędkości przepływu cieczy. Można go kalibrować.

Pompa Membrana – Membranowa pompa elektryczna o wydajności do 35 l/min do płynów agresywnych typu AdBlue, wody i płynów niezamarzających. Brak kontaktu cieczy z metalowymi częściami pompy oraz z silnikiem elektrycznym. Samozalewowa, napięcie zasilania 230 V.

Przenośna pompa Membrana – Przenośna membranowa pompa elektryczna o wydajności do 35 l/min do płynów agresywnych typu AdBlue, wody i płynów niezamarzających. Zasilana napięciem 12 V. Brak kontaktu cieczy z metalowymi częściami pompy i z silnikiem elektrycznym. Do stosowania w zbiornikach mobilnych.

Pistolet Manualny AdBlue – Pistolet manualny do cieczy agresywnych (AdBlue) o przepływie do 80 l/min. Ekonomiczny, bardzo mały opór przepływu cieczy. Przeznaczony do systemów grawitacyjnych. Blokada przepływu i końcówka z choinką na wąż.

Pistolet SB325 – Pistolet automatyczny do cieczy agresywnych (AdBlue) o przepływie do 35 l/min. Automatyczne zamknięcie pistoletu w przypadku napełnienia baku do pełna. Blokada otwarcia pistoletu. Zbudowany z specjalnego polimeru i stali nierdzewnej, co daje dużą wytrzymałość przy małej masie. Końcówka pistoletu ze stali nierdzewnej wyposażona w system „Break-Away”. Zabezpiecza zbiornik przed odjazdem pojazdu z pistoletem w baku. Posiada wymienne końcówki.

Pistolet SUZZARABLUE  – Pistolet automatyczny do cieczy agresywnych (AdBlue) o przepływie do 40 l/min. Automatyczne zamknięcie pistoletu w przypadku napełnienia baku do pełna. 3-stopniowa blokada otwarcia pistoletu. Wykonany ze stali kwasoodpornej pokrytej tworzywem absorbującym uderzenia, co zapewnia niezwykłą wytrzymałość i niezawodność. Wyposażony w końcówkę choinkową na wąż ¾ ‘.

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI! Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania
  NIE ZNALAZŁEŚ TEGO CZEGO SZUKAŁEŚ?

  Poznaj nasze dodatkowe usługi

  FORTIS ROTOMOULDING

  Poznaj naszą ofertę biznesową na produkcję kontraktową metodą formowania rotacyjnego.

  Przejdź do strony
  Skontaktuj się z nami