Akcesoria AdBlue Bogaty wybór oprzyrządowania do zbiorników do przechowywania wodnego roztworu mocznika

Bezpieczne przechowywanie i dystrybucja wysokiej czystości wodnego roztworu mocznika ma kluczowe znaczenie, dlatego w zbiornikach na płyn AdBlue stosujemy podzespoły najwyższej klasy. Cechuje je niezawodność, bezapelacyjna jakość i posiadanie stosownych certyfikatów. Nowoczesne przepływomierze, pistolety automatyczne, układy dystrybucyjne czy elektroniczne czujniki poziomu cieczy gwarantują pełną kontrolę nad przechowywanym płynem oraz umożliwiają kontrolę jakości dostarczanego roztworu.

K24 AdBlue – Przepływomierz elektroniczny do AdBlue, wody, płynów niezamarzających i żywności. Przystosowany do montażu przy pistolecie wydawczym, możliwość obrócenia wyświetlacza w celu wygodnego użytkowania. Obudowa z tworzywa sztucznego zapewnia odpowiednią wytrzymałość,  nie reaguje z cieczami agresywnymi (AdBlue). Może mieć kontakt z żywnością. Prędkość przepływu do 120 l/min. Dzięki dokładności 1 % i 4-cyfrowemu wyświetlaczowi jest idealny do kontroli wydawanego płynu. Ma 6-cyfrowy licznik Total i możliwość pomiaru kontroli prędkości przepływu cieczy. Można go kalibrować.

Pompa Membrana – Membranowa pompa elektryczna o wydajności do 35 l/min do płynów agresywnych typu AdBlue, wody i płynów niezamarzających. Brak kontaktu cieczy z metalowymi częściami pompy oraz z silnikiem elektrycznym. Samozalewowa, napięcie zasilania 230 V.

Przenośna pompa Membrana – Przenośna membranowa pompa elektryczna o wydajności do 35 l/min do płynów agresywnych typu AdBlue, wody i płynów niezamarzających. Zasilana napięciem 12 V. Brak kontaktu cieczy z metalowymi częściami pompy i z silnikiem elektrycznym. Do stosowania w zbiornikach mobilnych.

Pistolet Manualny AdBlue – Pistolet manualny do cieczy agresywnych (AdBlue) o przepływie do 80 l/min. Ekonomiczny, bardzo mały opór przepływu cieczy. Przeznaczony do systemów grawitacyjnych. Blokada przepływu i końcówka z choinką na wąż.

Pistolet SB325 – Pistolet automatyczny do cieczy agresywnych (AdBlue) o przepływie do 35 l/min. Automatyczne zamknięcie pistoletu w przypadku napełnienia baku do pełna. Blokada otwarcia pistoletu. Zbudowany z specjalnego polimeru i stali nierdzewnej, co daje dużą wytrzymałość przy małej masie. Końcówka pistoletu ze stali nierdzewnej wyposażona w system „Break-Away”. Zabezpiecza zbiornik przed odjazdem pojazdu z pistoletem w baku. Posiada wymienne końcówki.

Pistolet SUZZARABLUE  – Pistolet automatyczny do cieczy agresywnych (AdBlue) o przepływie do 40 l/min. Automatyczne zamknięcie pistoletu w przypadku napełnienia baku do pełna. 3-stopniowa blokada otwarcia pistoletu. Wykonany ze stali kwasoodpornej pokrytej tworzywem absorbującym uderzenia, co zapewnia niezwykłą wytrzymałość i niezawodność. Wyposażony w końcówkę choinkową na wąż ¾ ‘.

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI! Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania

[recaptcha]

NIE ZNALAZŁEŚ TEGO CZEGO SZUKAŁEŚ?

Poznaj nasze dodatkowe usługi

FORTIS ROTOMOULDING

Poznaj naszą ofertę biznesową na produkcję kontraktową metodą formowania rotacyjnego.

Przejdź do strony
Skontaktuj się z nami