Zbiorniki Specjalizujemy się w produkcji i serwisie nowoczesnych zbiorników na paliwa i wodę dla przemysłu, rolnictwa i do transportu. W ofercie mamy zbiorniki w ponad 100 konfiguracjach, dlatego skutecznie odpowiadamy na indywidualne potrzeby klientów.

Poznaj nasze zbiorniki

Zobacz produkty
Fortis RSM
Zbiornik do przechowywania roztworu saletrzano-mocznikowego
Zobacz produkty
Agroline
Zbiornik do bezpiecznego przechowywania paliwa z dystrybutorem
Zobacz produkty
Żółw
Mobilny zbiornik do przewozu i przechowywania paliwa
Zobacz produkty
Fortis Blue One
Jednopłaszczowe zbiorniki do składowania AdBlue
Zobacz produkty
Fortis Diesel
Zbiornik do bezpiecznego przechowywania paliwa z dystrybutorem
Zobacz produkty
Fortis Home
Zbiornik stosowany do bezpiecznego przechowywania oleju opałowego
Zobacz produkty
Fortis Box
Zbiorniki do przewozu oleju napędowego
Zobacz produkty
Fortis Blue
Niezawodne zbiorniki do składowania i dystrybucji AdBlue
Zobacz produkty
Fortis Aqua
Estetyczne i solidne zbiorniki na wodę w różnych rozmiarach

Zbiorniki cieczy i ich rodzaje:W naszej ofercie znajduje się wiele zbiorników cieczy z tworzyw sztucznych dopasowanych do potrzeb naszych Klientów – zarówno tych jednostkowych, jak i małych oraz dużych firm. Zbiorniki występują z wielu rozmiarach. Opis oferowanych przez nas zbiorników cieczy znajduje się poniżej. • Zbiorniki Argoline – są to zbiorniki służące do przechowywania paliwa. Posiadają dystrybutor, który wykonany został z wysokojakościowego tworzywa. Dzięki temu zbiorniki Argoline są odporne na warunki atmosferyczne i promienie UV.
 • Zbiorniki Żółw – są to zbiorniki przeznaczone do przewozu oraz przechowywania paliwa. Wysokojakościowe mobilne zbiorniki typu Żółw są w pełni bezpieczne, łatwe w transporcie i wystarczają na długo.
 • Zbiorniki Fortis Blue One – są to jednopłaszczowe zbiorniki do składowania AdBlue. Wykonuje się je z półprzezroczystego materiału, który umożliwia kontrolę znajdującej się we wnętrzu zbiornika cieczy.
 • Zbiorniki Fortis Diesel – są to dwupłaszczowe zbiorniki służące do przechowywania paliwa. Wyposaża się je w elementy takie jak układ dystrybucyjny i elementy filtrujące. Posiadają biały wewnętrzny zbiornik, który umożliwia kontrolę czystości paliwa.
 • Zbiorniki Fortis Home – są to dwupłaszczowe zbiorniki przeznaczone do bezpiecznego przechowywania oleju opałowego. Wykorzystuje się je przede wszystkim w domach jako magazyn opału opałowego. Zbiorniki Fortis Home pozwalają zaoszczędzić na zakupie paliwa.
 • Zbiorniki Fortis Box – są to zbiorniki do przewozu oleju napędowego, które sprawdzają się głównie jako wyposażenie firm transportowych, budowlanych oraz gospodarstw rolnych. Transport cieczy w zbiornikach Fortis Box jest łatwy, szybki i w pełni bezpieczny.
 • Zbiorniki Fortis Blue – są to bezpieczne zbiorniki służące do składowania i dystrybucji AdBlue. Cechuje je bezawaryjność. Ponadto wykonuje się je z polietylenu, który posiada najmocniejszy na rynku stabilizator UV10.
 • Zbiorniki Fortis Aqua – są to zbiorki przeznaczone do przechowywania i przewożenia wody – deszczowej, przemysłowej oraz pitnej. Zbiorniki Fortis Aqua występują w wielu rozmiarach – mogą więc być wyposażeniem zarówno niewielkich gospodarstw domowych, jak i dużych przedsiębiorstw.


Zachęcamy do zapoznania się z szerszym opisem wyżej wymienionych zbiorników.

SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG SERWISOWYCH

Na nas zawsze możesz liczyć. Wysoko wykwalifikowani fachowcy z działu serwisu szybko i sprawnie rozwiążą każdy problem z zakresu montażu i eksploatacji zbiorników Fortis. Znakiem rozpoznawczym specjalistów naszego teamu jest imponująca wiedzą i wieloletnie doświadczenie, dlatego tak skutecznie potrafią rozwiązywać skomplikowane problemy naszych klientów. Posiadamy profesjonalne narzędzia do serwisowania i naprawy zbiorników do paliwa z tworzyw sztucznych.

Znajdź najbliższego dystrybutora

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI! Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania
  NIE ZNALAZŁEŚ TEGO CZEGO SZUKAŁEŚ?

  Poznaj nasze dodatkowe usługi

  FORTIS ROTOMOULDING

  Poznaj naszą ofertę biznesową na produkcję kontraktową metodą formowania rotacyjnego.

  Przejdź do strony
  Skontaktuj się z nami