Producent zbiorników z tworzyw sztucznychFirma Fortis Technology to renomowany producent zbiorników z tworzyw sztucznych. Produkowane przez nas zbiorniki służą zarówno do użytku domowego, jak i do użytku w branżach takich jak przemysł, rolnictwo oraz transport. Oferujemy akcesoria do zbiorników na płyny (AdBlue) i akcesoria do zbiorników na olej napędowy, a także szeroko pojęte zbiorniki cieczy: zbiorniki wody, zbiorniki paliw, zbiorniki płynów eksploatacyjnych. Nasze produkty cechują się przede wszystkim wysoką jakością. Ponadto są w pełni bezpieczne – nie tylko dla zdrowia, lecz także dla środowiska naturalnego. Zbiorniki z tworzywa sztucznego okazują się niezbędnym elementem w wielu małych i dużych zakładach produkcyjnych. Oferowane przez nas zbiorniki pozytywnie wpływają na wzrost efektywności działania przedsiębiorstw, jak również na obniżanie kosztów. Szczegółowe informacje na temat produktów firmy Fortis Technology znajdą Państwo w naszych zakładkach. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

> 5000
sprzedanych zbiorników
Ponad 5000 sprzedanych zbiorników na całym świecie. Rocznie produkujemy kilkaset niezawodnie funkcjonujących zbiorników o różnych pojemnościach i w ponad 100 konfiguracjach. Jesteśmy w stanie zaspokoić indywidualne potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta.
76
dystrybutorów w Polsce i za granicą
Sprzedaż odbywa się poprzez sieć 76 prężnie działających dystrybutorów. Każdy z nich dysponuje fachową wiedzą i wykwalifikowaną kadrą. Profesjonalni doradcy służą radą w kwestiach obsługi i eksploatacji zbiorników do paliw.
23
kraje, w których działamy
Co roku zwiększa się liczba zadowolonych klientów Fortis. Rolnicy i przedsiębiorcy z ponad 20 krajów z satysfakcją używają naszych zbiorników każdego dnia. Osiągamy to dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zamówienia.
14
lat na rynku
Przez ponad 14 lat obecności na rynku zdobyliśmy bezcenne doświadczenie, wiedzę i praktyczną znajomość potrzeb klientów. W rezultacie doskonale radzimy sobie z nietypowymi, bardzo skomplikowanymi zleceniami.
< 1 %
wskaźnik reklamacji
Jesteśmy dumni, że mamy mniej niż 1% reklamacji. To efekt wnikliwej kontroli jakości naszych produktów i dbałości o detale na każdym etapie procesu produkcji. Za punkt honoru stawiamy sobie zadowolenie klienta, gdyż otrzymuje on od nas produkt segmentu premium.
480 ton
rocznie przerabianego surowca
Stawiamy na ciągły rozwój i zdobywanie nowych klientów. Inwestujemy w nowe technologie i w wiedzę. Ta filozofia sprawiła, że rocznie przetwarzamy ponad 500 T surowca.

Poznaj nasze produkty

Zobacz produkty
Fortis RSM
Zbiornik do przechowywania roztworu saletrzano-mocznikowego
Zobacz produkty
Żółw
Mobilny zbiornik do przewozu i przechowywania paliwa
Zobacz produkty
Fortis Box
Zbiorniki do przewozu oleju napędowego
Zobacz produkty
Fortis Blue One
Jednopłaszczowe zbiorniki do składowania AdBlue
Zobacz produkty
Fortis Diesel
Zbiornik do bezpiecznego przechowywania paliwa z dystrybutorem
Zobacz produkty
Fortis Home
Zbiornik stosowany do bezpiecznego przechowywania oleju opałowego
Zobacz produkty
Fortis Blue
Niezawodne zbiorniki do składowania i dystrybucji AdBlue
Zobacz produkty
Fortis Aqua
Estetyczne i solidne zbiorniki na wodę w różnych rozmiarach

Zobacz, co mówią o nas nasi klienci

Cieszę się, że znajomy polecił mi firmę Fortis. Jest to miejsce pełne rzetelnych i uprzejmych ludzi, którzy zawsze służą radą. Z czystym sumieniem sam mogę polecić tę firmę.
Wacław Górny - właściciel INTER-VAX
Jako firma technologiczna dostarczająca zintegrowane rozwiązania dla sektora rynku paliwowego z czystym sercem mogę polecić firmę Fortis jako partnera biznesowego. Profesjonalna obsługa, otwartość na zmiany oraz jakość wykonywanych produktów jest niewątpliwie domeną Fortis Technology.
Marcin Drobiszewski - Petroleo DMS Sp. z o.o.

SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG SERWISOWYCH

Na nas zawsze możesz liczyć. Wysoko wykwalifikowani fachowcy z działu serwisu szybko i sprawnie rozwiążą każdy problem z zakresu montażu i eksploatacji zbiorników Fortis. Znakiem rozpoznawczym specjalistów naszego teamu jest imponująca wiedzą i wieloletnie doświadczenie, dlatego tak skutecznie potrafią rozwiązywać skomplikowane problemy naszych klientów. Posiadamy profesjonalne narzędzia do serwisowania i naprawy zbiorników do paliwa z tworzyw sztucznych.

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI! Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania

  NIE ZNALAZŁEŚ TEGO CZEGO SZUKAŁEŚ?

  Poznaj nasze dodatkowe usługi

  FORTIS ROTOMOULDING

  Poznaj naszą ofertę biznesową na produkcję kontraktową metodą formowania rotacyjnego.

  Przejdź do strony
  Skontaktuj się z nami