Grupa Fortis Technology

Grupa Fortis Technology powstała w 2003 roku. Od tego czasu stale rozwija swoją ofertę, korzystając z najnowocześniejszych technologii i uważnie wsłuchując się w potrzeby swoich Klientów. Firma specjalizuje się w produkcji zbiorników z tworzywa sztucznego, które służą do przechowywania płynów eksploatacyjnych: paliw, oleju i wodnego roztworu mocznika (AdBlue).

Jakość, wiedza i profesjonalny serwis przyniosły Grupie Fortis sukces nie tylko w Polsce, ale również na arenie międzynarodowej. Z jej zbiorników korzystają przedsiębiorcy i rolnicy na całym świecie, m.in. w: USA, Chinach, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Danii, Francji, Hiszpanii i Finlandii. Będąc w 100% polską firmą, Fortis – dzięki niezawodności i najwyższej jakości swoich produktów – codziennie przekonuje użytkowników, że inwestycja w „dobre, bo polskie” to najlepsze, co mogli zrobić dla swojego biznesu.

Doświadczeniem zdobywanym przez lata obecności na rynku, Fortis chętnie dzieli się ze swoimi Klientami, dbając o ich wygodę, efektywność ekonomiczną i satysfakcję z zakupionego produktu. To właśnie dzięki tym wartościom dobór zbiornika i osprzętu jest zawsze precyzyjny oraz idealnie trafia w indywidualne potrzeby użytkownika.
Wysoką jakość wyrobów Grupy Fortis potwierdzają liczne certyfikaty oraz wyróżnienia przyznane produktom spółki. Firma dysponuje własnym laboratorium, które powstało w celu zweryfikowania procesu formowania rotacyjnego, jak i właściwości finalnego produktu. W swoim laboratorium specjaliści Fortis nieustannie szukają nowych rozwiązań i jeszcze lepszych materiałów, które pomogą Klientom w ich codziennym funkcjonowaniu.

W naszej pracy stawiamy na:

1
Elastyczność

Kochamy wyzwania, dlatego indywidulanie traktujemy każdego Klienta i chętnie podejmujemy się wykonania zbiorników na specjalne zamówienie.

2
Profesjonalizm

Dbamy o każdy szczegół na wszystkich etapach współpracy z naszymi Klientami – jako jedyni w branży mamy autoryzowany serwis.

3
Doświadczenie

Doskonała znajomość branży i kilkunastoletnie doświadczenie na rynku pozwalają nam dobrać optymalne rozwiązanie do indywidualnych potrzeb Klienta.

4
Innowacyjność

W naszym laboratorium stale pracujemy nad nowymi rozwiązaniami i jeszcze lepszymi materiałami, wdrażając do produkcji najnowocześniejsze technologie.

5
Jakość

To słowo klucz na każdym etapie naszej pracy - od fachowego doradztwa i analizy sytuacji Klienta, przez produkcję i sprzedaż zbiorników i oprzyrządowania, po usługi serwisowe.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

>1500

Tysiące gospodarstw rolnych na całym świecie korzysta z naszych zbiorników na paliwa i pojemników na wodę.

10

Tyle lat gwarancji udzielamy na konstrukcję zbiorników.

480

Rocznie przerabiamy aż 480 ton surowców, tworząc z nich niezawodne, wytrzymałe i wygodne w użyciu zbiorniki.

100

Oferujemy ponad 100 konfiguracji zbiorników, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować je do indywidualnych potrzeb Klientów.

14 lat

Grupa Fortis Technology rozwiązuje problemy rolników i przedsiębiorców od 14 lat, pomagając im w przechowywaniu, dystrybucji i transporcie paliw i płynów eksploatacyjnych.

Zobacz co mówią o nas nasi klienci

Fortis nie zawiódł mnie w żadnej sytuacji. Ich zbiorniki są profesjonalnie wykonane, a obsługa zawsze uprzejma i zaangażowana w swoją pracę. Zdecydowanie polecam!
Adriana Ignaczak - Assortment Manager (Retail) - GRENE
Jako firma technologiczna dostarczająca zintegrowane rozwiązania dla sektora rynku paliwowego z czystym sercem mogę polecić firmę Fortis jako partnera biznesowego. Profesjonalna obsługa, otwartość na zmiany oraz jakość wykonywanych produktów jest niewątpliwie domeną Fortis Technology.
Marcin Drobiszewski - Petroleo DMS Sp. z o.o.
Cieszę się, że znajomy polecił mi firmę Fortis. Jest to miejsce pełne rzetelnych i uprzejmych ludzi, którzy zawsze służą radą. Z czystym sumieniem sam mogę polecić tę firmę.
Wacław Górny - właściciel INTER-VAX

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI! Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania
61 820 94 29
biuro@fortistechnology.pl

NIE ZNALAZŁEŚ TEGO CZEGO SZUKAŁEŚ?

Poznaj nasze dodatkowe usługi

FORTIS ROTOMOULDING

Poznaj naszą ofertę biznesową na produkcję kontraktową metodą formowania rotacyjnego.

Przejdź do strony
Skontaktuj się z nami