Zbiorniki Specjalizujemy się w produkcji i serwisie nowoczesnych zbiorników na paliwa i wodę dla przemysłu, rolnictwa i do transportu. W ofercie mamy zbiorniki w ponad 100 konfiguracjach, dlatego skutecznie odpowiadamy na indywidualne potrzeby klientów.

Poznaj nasze zbiorniki

ПОСМОТРИТЕ ПРОДУКТЫ
Fortis Blue One
ОДНОСТЕННЫЕ ЕМКОСТИ ДЛЯ СКЛАДИРОВАНИЯ ADBLUE
ПОСМОТРИТЕ ПРОДУКТЫ
Fortis Diesel
ЕМКОСТЬ ДЛЯ БЕЗОПАСНОГО ХРАНЕНИЯ ТОПЛИВА С РАЗДАТОЧНОЙ КОЛОНКОЙ
ПОСМОТРИТЕ ПРОДУКТЫ
Fortis Home
ЕМКОСТЬ ИСПОЛЬЗУЕТСЯ ДЛЯ БЕЗОПАСНОГО ХРАНЕНИЯ ТОПЛИВНОГО МАСЛА
ПОСМОТРИТЕ ПРОДУКТЫ
Fortis Box
ЕМКОСТИ ДЛЯ ТРАНСПОРТИРОВКИ ДИЗЕЛЬНОГО ТОПЛИВА
ПОСМОТРИТЕ ПРОДУКТЫ
Fortis Blue
НАДЕЖНЫЕ ЕМКОСТИ ДЛЯ СКЛАДИРОВАНИЯ И ВЫДАЧИ ADBLUE
ПОСМОТРИТЕ ПРОДУКТЫ
Fortis Aqua
ЭСТЕТИЧНЫЕ И СОЛИДНЫЕ ЕМКОСТИ ДЛЯ ВОДЫ РАЗЛИЧНЫХ РАЗМЕРОВ

Zbiorniki cieczy i ich rodzaje:W naszej ofercie znajduje się wiele zbiorników cieczy z tworzyw sztucznych dopasowanych do potrzeb naszych Klientów – zarówno tych jednostkowych, jak i małych oraz dużych firm. Zbiorniki występują z wielu rozmiarach. Opis oferowanych przez nas zbiorników cieczy znajduje się poniżej. • Zbiorniki Argoline – są to zbiorniki służące do przechowywania paliwa. Posiadają dystrybutor, który wykonany został z wysokojakościowego tworzywa. Dzięki temu zbiorniki Argoline są odporne na warunki atmosferyczne i promienie UV.
 • Zbiorniki Żółw – są to zbiorniki przeznaczone do przewozu oraz przechowywania paliwa. Wysokojakościowe mobilne zbiorniki typu Żółw są w pełni bezpieczne, łatwe w transporcie i wystarczają na długo.
 • Zbiorniki Fortis Blue One – są to jednopłaszczowe zbiorniki do składowania AdBlue. Wykonuje się je z półprzezroczystego materiału, który umożliwia kontrolę znajdującej się we wnętrzu zbiornika cieczy.
 • Zbiorniki Fortis Diesel – są to dwupłaszczowe zbiorniki służące do przechowywania paliwa. Wyposaża się je w elementy takie jak układ dystrybucyjny i elementy filtrujące. Posiadają biały wewnętrzny zbiornik, który umożliwia kontrolę czystości paliwa.
 • Zbiorniki Fortis Home – są to dwupłaszczowe zbiorniki przeznaczone do bezpiecznego przechowywania oleju opałowego. Wykorzystuje się je przede wszystkim w domach jako magazyn opału opałowego. Zbiorniki Fortis Home pozwalają zaoszczędzić na zakupie paliwa.
 • Zbiorniki Fortis Box – są to zbiorniki do przewozu oleju napędowego, które sprawdzają się głównie jako wyposażenie firm transportowych, budowlanych oraz gospodarstw rolnych. Transport cieczy w zbiornikach Fortis Box jest łatwy, szybki i w pełni bezpieczny.
 • Zbiorniki Fortis Blue – są to bezpieczne zbiorniki służące do składowania i dystrybucji AdBlue. Cechuje je bezawaryjność. Ponadto wykonuje się je z polietylenu, który posiada najmocniejszy na rynku stabilizator UV10.
 • Zbiorniki Fortis Aqua – są to zbiorki przeznaczone do przechowywania i przewożenia wody – deszczowej, przemysłowej oraz pitnej. Zbiorniki Fortis Aqua występują w wielu rozmiarach – mogą więc być wyposażeniem zarówno niewielkich gospodarstw domowych, jak i dużych przedsiębiorstw.


Zachęcamy do zapoznania się z szerszym opisem wyżej wymienionych zbiorników.

ВОСПОЛЬЗУЙТЕСЬ НАШИМИ СЕРВИСНЫМИ УСЛУГАМИ

Вы всегда можете рассчитывать на нас. Высококвалифицированные специалисты сервисного отдела быстро и эффективно решают любую проблему по монтажу и эксплуатации емкостей Fortis. Отличительной чертой специалистов нашей команды являются великолепные знания и многолетний опыт, поэтому они способны эффективно решать сложные проблемы наших клиентов. У нас имеются профессиональные инструменты для сервисного обслуживания и ремонта пластиковых емкостей для топлива.

НАЙДИТЕ БЛИЖАЙШЕГО ДИСТРИБЬЮТОРА

МЫ В ВАШЕМ РАСПОРЯЖЕНИИ! Наши консультанты ответят на все ваши вопросы
  ВЫ НЕ НАШЛИ ТО, ЧТО ИСКАЛИ?

  Познакомьтесь с нашими дополнительными услугами

  FORTIS ROTOMOULDING

  Познакомьтесь с нашим бизнес-предложением на контрактную продукцию с использованием метода ротоформования.

  Перейдите на страницу
  Свяжитесь с нами