Grupa Fortis Technology

Grupa Fortis Technology powstała w 2003 roku. Od tego czasu stale rozwija swoją ofertę, korzystając z najnowocześniejszych technologii i uważnie wsłuchując się w potrzeby swoich Klientów. Firma specjalizuje się w produkcji zbiorników z tworzywa sztucznego, które służą do przechowywania płynów eksploatacyjnych: paliw, oleju i wodnego roztworu mocznika (AdBlue).

Jakość, wiedza i profesjonalny serwis przyniosły Grupie Fortis sukces nie tylko w Polsce, ale również na arenie międzynarodowej. Z jej zbiorników korzystają przedsiębiorcy i rolnicy na całym świecie, m.in. w: USA, Chinach, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Danii, Francji, Hiszpanii i Finlandii. Będąc w 100% polską firmą, Fortis – dzięki niezawodności i najwyższej jakości swoich produktów – codziennie przekonuje użytkowników, że inwestycja w „dobre, bo polskie” to najlepsze, co mogli zrobić dla swojego biznesu.

Doświadczeniem zdobywanym przez lata obecności na rynku, Fortis chętnie dzieli się ze swoimi Klientami, dbając o ich wygodę, efektywność ekonomiczną i satysfakcję z zakupionego produktu. To właśnie dzięki tym wartościom dobór zbiornika i osprzętu jest zawsze precyzyjny oraz idealnie trafia w indywidualne potrzeby użytkownika.
Wysoką jakość wyrobów Grupy Fortis potwierdzają liczne certyfikaty oraz wyróżnienia przyznane produktom spółki. Firma dysponuje własnym laboratorium, które powstało w celu zweryfikowania procesu formowania rotacyjnego, jak i właściwości finalnego produktu. W swoim laboratorium specjaliści Fortis nieustannie szukają nowych rozwiązań i jeszcze lepszych materiałów, które pomogą Klientom w ich codziennym funkcjonowaniu.

W naszej pracy stawiamy na:

1
Elastyczność

Kochamy wyzwania, dlatego indywidulanie traktujemy każdego Klienta i chętnie podejmujemy się wykonania zbiorników na specjalne zamówienie.

2
Profesjonalizm

Dbamy o każdy szczegół na wszystkich etapach współpracy z naszymi Klientami – jako jedyni w branży mamy autoryzowany serwis.

3
Doświadczenie

Doskonała znajomość branży i kilkunastoletnie doświadczenie na rynku pozwalają nam dobrać optymalne rozwiązanie do indywidualnych potrzeb Klienta.

4
Innowacyjność

W naszym laboratorium stale pracujemy nad nowymi rozwiązaniami i jeszcze lepszymi materiałami, wdrażając do produkcji najnowocześniejsze technologie.

5
Jakość

To słowo klucz na każdym etapie naszej pracy - od fachowego doradztwa i analizy sytuacji Klienta, przez produkcję i sprzedaż zbiorników i oprzyrządowania, po usługi serwisowe.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

>1500

Tysiące gospodarstw rolnych na całym świecie korzysta z naszych zbiorników na paliwa i pojemników na wodę.

10

Tyle lat gwarancji udzielamy na konstrukcję zbiorników.

480

Rocznie przerabiamy aż 480 ton surowców, tworząc z nich niezawodne, wytrzymałe i wygodne w użyciu zbiorniki.

100

Oferujemy ponad 100 konfiguracji zbiorników, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować je do indywidualnych potrzeb Klientów.

14 lat

Grupa Fortis Technology rozwiązuje problemy rolników i przedsiębiorców od 14 lat, pomagając im w przechowywaniu, dystrybucji i transporcie paliw i płynów eksploatacyjnych.

Zobacz co mówią o nas nasi klienci

Fortis никогда не подвел меня ни в какой ситуации. Их емкости профессионально изготовлены, а сервис всегда вежлив и вовлечен в свою работу. Я несомненно их рекомендую!
Адриана Игначак - Assortment Manager (Retail) – KRAMP
Как технологическая компания, которая предлагает комплексные решения для сектора топливного рынка, я с чистым сердцем могу порекомендовать компанию Fortis в качестве делового партнера. Профессиональное обслуживание, открытость к изменениям и качество изготавливаемой продукции, несомненно, являются достоянием Fortis Technology.
Марчин Дробишевски - Petroleo DMS Sp. z o.o.
Я рад, что знакомый порекомендовал мне компанию Fortis. Это место, полное добросовестных и вежливых людей, которые всегда предоставят совет. Я с чистой совестью могу порекомендовать эту компанию.
Вацлав Гурны - владелец INTER-VAX

МЫ В ВАШЕМ РАСПОРЯЖЕНИИ! Наши консультанты ответят на все ваши вопросы
  ВЫ НЕ НАШЛИ ТО, ЧТО ИСКАЛИ?

  Познакомьтесь с нашими дополнительными услугами

  FORTIS ROTOMOULDING

  Познакомьтесь с нашим бизнес-предложением на контрактную продукцию с использованием метода ротоформования.

  Перейдите на страницу
  Свяжитесь с нами