Praca w Fortis Technology / Працює в Fortis Technology 10/03/2022

PRACA W FORTIS TECHNOLOGY / ПРАЦЮЄ В FORTIS TECHNOLOGY

Dołącz do nas jako / Приєднуйтесь до нас як

PRACOWNIK PRODUKCJI / РОБІТНИК НА ВИРОБНИЦТВО

Читайте нижче українською

 OCZEKUJEMY:

  • nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy
  • dyspozycyjności, samodzielności i zaangażowania

OFERUJEMY :

  • zatrudnienie na umowę o pracę od pierwszych dni zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia + premie + dodatki do wynagrodzenia
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość awansów
  • czterobrygadowy system pracy
  • przyjazne środowisko pracy i dobre warunki pracy,
  • ubezpieczenie grupowe
  • opieka medyczna MEDICOVER (opłacana w 100% przez pracodawcę-po okresie próbnym)

ZADANIA:

  • obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcyjnym
  • realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym
  • dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów
  • prace manualne na hali produkcyjnej

Praca w siedzibie firmy: Fortis Technology –  ul. Świerkowa 19, 64-320 Niepruszewo

E-mail do przesyłania CV: ksiegowosc@fortistechnology.pl

Nr tel. kontaktowego: +48 784 095 572

МИ ЧЕКАЄМО:

  • нам не потрібен досвід, ми вас всьому навчимо
  • доступність, незалежність і відданість

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • прийом на роботу за трудовим договором з перших днів роботи,
  • приваблива заробітна плата, співмірна з досвідом + премії + премії до окладу,
  • завжди вчасно,
  • необхідні робочі інструменти,
  • можливість просування по службі,
  • чотиризмінна система роботи,
  • дружні умови праці та хороші умови праці,
  • групове страхування,
  • медичне обслуговування MEDICOVER (оплачується 100% роботодавцем – після випробувального терміну)

ЗАВДАННЯ:

  • експлуатація машин і пристроїв, що використовуються у виробничому процесі,
  • виконання завдань відповідно до виробничого плану,
  • дбати про підтримання належної якості вироблених товарів,
  • ручна робота у виробничому цеху,

Робота в головному офісі компанії: Fortis Technology –  ul. Świerkowa 19, 64-320 Niepruszewo

Електронна пошта для надсилання резюме: ksiegowosc@fortistechnology.pl

Контактний номер телефону: +48 784 095 572

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI! Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania

    NIE ZNALAZŁEŚ TEGO CZEGO SZUKAŁEŚ?

    Poznaj nasze dodatkowe usługi

    FORTIS ROTOMOULDING

    Poznaj naszą ofertę biznesową na produkcję kontraktową metodą formowania rotacyjnego.

    Przejdź do strony
    Skontaktuj się z nami