Zakończenie współpracy z GRENE 12/01/2018

Firma Fortis Technology Sp. z o.o. Sp. K. była dostawcą zbiorników do paliw dla sieci sklepów Grene. Współpraca przez kilka lat układała się bardzo dobrze. Klienci, jak i pracownicy Grene, cenili sobie wysoką jakość, terminowość i elastyczność spółki.

W rezultacie zmian w obszarach oferty produktowej i współpracy z globalnymi dostawcami, sieć sklepów rolniczo-technicznych Grene, będących częścią Grupy KRAMP, podjęła decyzję o nawiązaniu kooperacji z innym dostawcą zbiorników do paliwa.

Z drugiej zaś strony, spółka Fortis Technology przeszła szereg zmian polityki, jak i strategii firmy po objęciu rządów przez nowy Zarząd. Firma dalej stawia na lojalność i wsparcie przedsiębiorców ceniących najwyższą jakość i profesjonalizm, jakim charakteryzuje się na co dzień Fortis, co zawsze było bardzo ważnym elementem we współpracy docenianym przez Grene.

Dlatego zarówno firma Fortis, jak i Grene, postanowiły zakończyć współpracę życząc sobie nawzajem dalszych sukcesów na rynku polskim, jak i poza granicami kraju.

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI! Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania
61 820 94 29
biuro@fortistechnology.pl

NIE ZNALAZŁEŚ TEGO CZEGO SZUKAŁEŚ?

Poznaj nasze dodatkowe usługi

FORTIS ROTOMOULDING

Poznaj naszą ofertę biznesową na produkcję kontraktową metodą formowania rotacyjnego.

Przejdź do strony
Skontaktuj się z nami