Nowe oferty pracy 10/04/2017

Fortis Technology Sp. z o.o. Sp. k.

Firma działająca w branży produkcji z tworzyw sztucznych poszukuje osoby na stanowiska:

Operator maszyny do rotomouldingu

oraz

Pracownik działu obróbki elementów plastikowych

Miejsce pracy: Niepruszewo (pow. poznański)

Obowiązki:

  • Obsługa maszyny (pieca)
  • Obróbka tworzyw sztucznych
  • Przezbrajanie form

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie
  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego

Oferujemy pracę w młodym, pozytywnym zespole firmy produkcyjnej, która stawia na
jakość i profesjonalizm.

CV prosimy przesyłać na mp@fortistechnology.pl
lub bezpośrednio w siedzibie firmy:

Fortis Technology Sp. z o.o. Sp. k.,
ul. Świerkowa 19, 64-320 Niepruszewo

Prosimy o dołączenie klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI! Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania

NIE ZNALAZŁEŚ TEGO CZEGO SZUKAŁEŚ?

Poznaj nasze dodatkowe usługi

FORTIS ROTOMOULDING

Poznaj naszą ofertę biznesową na produkcję kontraktową metodą formowania rotacyjnego.

Przejdź do strony
Skontaktuj się z nami